İZLEMARK  BİR GÜÇLÜ PATENT MARKASIDIR !

Yılların getirdiği tecrübe ile ; markalaşmaya verilen önemin arttıkça günümüzde markayı korunmanın da nispeten zorlaştığını fark ettik. Tescilli markaların ,patentlerin ve tasarımların gerçek anlamda korunmasını amaçlayarak İZLEMARK sistemini müvekkillerimizin hizmetine sunduk.

Yatırımın vizyona taşındığı her yerde konumlanmış her marka risk altında. Ürün kalitesi, tanıtımı ve hizmet anlayışı tüketicinin seçiciliğini markaya yönlendirirken maalesef kötü niyetli kişilerin de iştahını kabartıyor.

Bu bağlamda marka bunca yatırımın ardından beğeniye sunulduğu anda taklide açık hale geliyor. Emeğinizi ve yatırımınızı tehdit eden tüm riskleri ortadan kaldırmayı amaçlayan danışmanlık desteğimiz ile yanınızdayız. Ürünlerinize yaptığınız yatırımlarınızı profesyonel tescil hizmetleri ile koruma gücü oluşturan İZLEMARK, bayrağınızı sonsuza dek dalgalandırmanızda çözüm ortağınızdır.

Are you Dedicated, Hardworking, and Fun? Join Us!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers